Lidhje

Maqedonia e Veriut, Paqartësi rreth procesit të mësimit


Maqedonia e Veriut, Paqartësi rreth procesit të mësimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:52 0:00

Ndërkohë që autoritetet në Maqedoninë e Veriut po përgatiten për fillimin e mësimit, ka paqartësi se si do të zhvillohet procesi: se kush do ta ndjekë mësimin në klasë dhe kush ‘online’.

XS
SM
MD
LG