Lidhje

Shqipëri, polemika dhe paqartësi mbi reformën zgjedhore


Shqipëri, polemika dhe paqartësi mbi reformën zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Në Tiranë, partitë politike vazhdojnë polemikat dhe mospajtimet mbi reformën zgjedhore. Analistët e zhvillimeve politike pohojnë se premtimet për lista të hapura nuk po përmbushen, por kanë mbetur në vorbullën e retorikave boshe.

XS
SM
MD
LG