Lidhje

Kosovë, beteja e përditshme me koronavirusin


Kosovë, beteja e përditshme me koronavirusin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Gjashtë muaj pas shpërthimit të koronavirusit, autoritetet ende kanë në zbatim masa të forta, si ndalim-qarkullimi gjatë natës, mbajtja e detyrueshme e maskës dhe distancimi fizik. Të gjitha këto masa janë pranuar dhe respektohen nga popullata.

XS
SM
MD
LG