Lidhje

Gara presidenciale në shtetet e pavendosura dhe fushëbetejë


Gara presidenciale në shtetet e pavendosura dhe fushëbetejë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Ndërsa kanë mbetur më pak se dy muaj nga zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara, vëmendja e kandidatëve është përqëndruar në shtete si Pensilvania, Florida, Uiskonsini, Miçigani apo Karolina e Veriut, që pritet të luajnë rol përcaktuese për fituesin.

XS
SM
MD
LG