Lidhje

Hoti: Marrëveshja e Washingtonit ka krijuar mundësi të reja për Kosovën


Hoti: Marrëveshja e Washingtonit ka krijuar mundësi të reja për Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, tha sot se zhvillimet e fundit politike dhe marrëveshja në Shtëpinë e Bardhë për normalizimin e marrëdhënieve ekonomike me Serbinë, kanë krijuar mundësi të reja për zhvillimin e Kosovës.

XS
SM
MD
LG