Lidhje

Shkodra një nga zonat më të prekura nga COVID-19


Shkodra një nga zonat më të prekura nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Mjekja epidemiologe Dhurata Hysa thotë se, aktualisht situata në Shkodër është e qendrueshme dhe se po i kushtohet kujdes gjendjes në shkolla, ku tashmë janë zbuluar edhe rastet e para pozitive me COVID-19

XS
SM
MD
LG