Lidhje

Maqedonia e Veriut, paketë të re masash ekonomike kundër pandemisë


Maqedonia e Veriut, paketë të re masash ekonomike kundër pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev paraqiti sot një paketë të re masash kundër krizës së koronavirusit për ta ndihmuar ekonminë, kompanitë, punëtorët dhe qytetarët e vendit nga pasojat e pandemisë.

XS
SM
MD
LG