Lidhje

Shteti Ohajo në prag të debatit të parë presidencial


Shteti Ohajo në prag të debatit të parë presidencial
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Debati i parë presidencial mes Presidentit Donald Trump dhe kandidatit demokrat Joe Biden do të zhvillohet të martën në qytetin Klivlend të shtetit Ohajo. Ky është debati i parë ballë për ballë nga tre të tilla mes dy kandidatëve.

XS
SM
MD
LG