Lidhje

Kërkime për një vaksinë pasive


Kërkime për një vaksinë pasive
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Spitali gjerman Charite dhe Qendra Gjermane e Sëmundjeve Neuro-degjenerative (DZNE) njoftuan të enjten se kishin identifikuar antitrupa shumë të efektshëm kundër koronavirusit.

XS
SM
MD
LG