Lidhje

Nasim Haradinaj doli para Gjykatës së Posaçme në Hagë


Nasim Haradinaj doli para Gjykatës së Posaçme në Hagë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, tha sot në Hagë se nuk e njeh Gjykatën e Posaçme e cila trajton pretendimet për krime të luftës dhe të pasluftës në Kosovë.

XS
SM
MD
LG