Lidhje

Përballja me pandeminë e koronavirusit


Përballja me pandeminë e koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Specialistët thonë se ka shenja të rënies së shkallës së vdekshmërisë dhe se njerëzit që preken nga virusi kanë gjasa më të mira mbijetese se sa të infektuarit në fillim të pandemisë.

XS
SM
MD
LG