Lidhje

Nje debat i parë kaotik mes kandidatëve Trump dhe Biden


Nje debat i parë kaotik mes kandidatëve Trump dhe Biden
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:56 0:00

Presidenti Donald Trump dhe ish-nënpresidenti Joe Biden, u përplasën lidhur me politikat e tyre dhe shkëmbyen fyerje në debatin e tyre të parë të martën në mbrëmje, që shumë shpejt u kthye në kaos dhe shkëmbime ofendimesh. Debati u mbajt vetëm pesë javë para zgjedhjeve të përgjithshme.

XS
SM
MD
LG