Lidhje

Kosnett: Të shfrytëzohet angazhimi amerikan dhe evropian për rajonin


Kosnett: Të shfrytëzohet angazhimi amerikan dhe evropian për rajonin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett tha se Gjykata e Posaçme për krime të luftës dhe pasluftës në Hagë, duhet të punojë pa ndërhyrje ndërsa hodhi poshtë vlerësimet se mandati i saj ka skaduar.

XS
SM
MD
LG