Lidhje

Reforma zgjedhore, pezull në Këshillin Politik


Reforma zgjedhore, pezull në Këshillin Politik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Në Tiranë Këshilli Politik, një tryezë jashtë-parlamentare mes pozitës dhe opozitës, mbylli sot një tjetër mbledhje pa rezultat lidhur me reformën zgjedhore. Opozita e Bashkuar, që ka bojkotuar parlamentin, kërkoi përsëri që Këshilli Politik të kërkojë nga OSBE/ODIHR-i komente mbi propozimet.

XS
SM
MD
LG