Lidhje

Protesta në Bjellorusi, betejë e gjatë dhe e vështirë


Protesta në Bjellorusi, betejë e gjatë dhe e vështirë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Inaugurimi i Presidentit të Bjellorusisë Aleksandër Lukashenko pas zgjedhjeve që u vlerësuan gjerësisht si të manipuluara ka shtuar dhe ndezur demonstratat.

XS
SM
MD
LG