Lidhje

Shqipëria dhe Kosova japin qëndrime të ndryshme mbi mundësinë e vendosjes së ambasadave në Jerusalem


Shqipëria dhe Kosova japin qëndrime të ndryshme mbi mundësinë e vendosjes së ambasadave në Jerusalem
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Kryeministri Edi Rama publikoi në mëngjes letrën që kishte marrë nga Presidenti i shbave Donald Trump, ku mes të tjerash, e inkurajon Shqipërinë që dhe ajo të spostojë ambasadën e saj në Jeruzalem.

XS
SM
MD
LG