Lidhje

Presidenti Trump: shpresoj të kthehem së shpejti


Presidenti Trump: shpresoj të kthehem së shpejti
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Presidenti Donald Trump postoi të shtunën një video nga spitali ku thotë se ka filluar të ndjehet më mirë dhe shpreson të “kthehet së shpejti”.

XS
SM
MD
LG