Lidhje

BE, thirrje udhëheqësve të Ballkanit për përmbajtje nga deklarata nxitëse


BE, thirrje udhëheqësve të Ballkanit për përmbajtje nga deklarata nxitëse
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Bashkimi Evropian u bëri thirrje sot udhëheqësve të Ballkanit Perëndimor të përmbahen nga deklaratat të cilat sipas tyre mund të jenë në dëm të fqinjësisë së mirë dhe pajtimit.

XS
SM
MD
LG