Lidhje

Shëndeti i Presidentit dhe fati i zgjedhjeve të 3 nëntorit


Shëndeti i Presidentit dhe fati i zgjedhjeve të 3 nëntorit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Shefi i Kabinetit i Shtëpisë së Bardhë Mark Meadows thotë se Presidenti Donald Trump po takohet të hënën me mjekët që po e trajtojnë atë për COVID-19 të për të vlerësuar përparimin e tij dhe administrata është "optimiste" se ai mund të dalë nga spitali gjatë ditës.

XS
SM
MD
LG