Lidhje

Komisioni Europian vlerëson përparimin e Shqipërisë në rrugën e integrimit


Komisioni Europian vlerëson përparimin e Shqipërisë në rrugën e integrimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Komisioneri për Fqinjësinë dhe Zgjerimin Olivér Várhelyi, deklaroi sot se Shqipëria ka përparuar në objektivat për hapjen e bisedimeve të anëtarësimit me Bashkimin Europian dhe është bërë gati për konferencën e parë ndërqeveritare.

XS
SM
MD
LG