Lidhje

Shtohen rastet me koronavirus në Maqedoninë e Veriut


Shtohen rastet me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Të paktën dy deputetë në parlamentin e Maqedonisë së Veriut janë të prekur me koronavirus dhe njëri prej tyre është shtruar në spital. Kjo ngre shumë pikëpyetje për funksionimin e parlamentit në këtë periudhë pandemie.

XS
SM
MD
LG