Lidhje

Kosovë, 2 të vdekur dhe 104 raste të reja me COVID-19


Kosovë, 2 të vdekur dhe 104 raste të reja me COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Në Kosovë, sot autoritetet konfirmuan dy persona të vdekur si pasojë e koronavirusit dhe 104 raste të reja të të prekurve, një shifër kjo që ditëve të fundit ka filluar të rritet.

XS
SM
MD
LG