Lidhje

Marrëdhëniet racore temë e disa filmave të rinj


Marrëdhëniet racore temë e disa filmave të rinj
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

Filmi i ri Antebellum nga Gerard Bush dhe Christopher Renz është ndër filmat e fundit afrikano-amerikanë të zhanrit horror që trajtojnë marrëdhëniet racore në Shtetet e Bashkuara. Ky material sjell mendimet e regjisorëve dhe kritikëve mbi filmin.

XS
SM
MD
LG