Lidhje

Parisi kujton mësuesin e vrarë


Parisi kujton mësuesin e vrarë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Në Paris, banorë dhe autoritete morën pjesë sot në ceremoni të organizuara për të nderuar kujtimin e mësuesit Samuel Paty të vrarë të premten një një 18-vjeçar me origjinë nga Çeçenia.

XS
SM
MD
LG