Lidhje

Kandidatët presidencialë në fushatë, dy javë para zgjedhjeve


Kandidatët presidencialë në fushatë, dy javë para zgjedhjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Ndërsa kanë mbetur pak më shumë se dy javë nga zgjedhjet e 3 nëntorit, kandidatët presidencialë Donald Trump dhe Joe Biden po përçojnë fuqishëm mesazhin e tyre tek votuesit amerikanë

XS
SM
MD
LG