Lidhje

Presidenti Meta kritika ndaj qeverisë për mbajtjen e detyruar të maskava


Presidenti Meta kritika ndaj qeverisë për mbajtjen e detyruar të maskava
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, shprehu sot shqetësimin e vet mbi vendimet e fundit të qeverisë për të gjobitur qytetarët pa maska në mjediset publike dhe përfshirjen e këtyre gjobave në faturat e energjisë elektrike.

XS
SM
MD
LG