Lidhje

SHBA: Pandemia zëvendëson çështjet tradicionale ideologjike në fushatën presidenciale


SHBA: Pandemia zëvendëson çështjet tradicionale ideologjike në fushatën presidenciale
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Në një tubim të kohëve të fundit me votues të moshuar në Florida, Presidenti Trump tha përsëri se po i vjen fundi pandemisë së koronavirusit dhe se zhvillimi i një vaksine është i afërt.

XS
SM
MD
LG