Lidhje

Zyrtarët amerikanë për zbatimin e marrëveshjes së 4 shtatorit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë


Zyrtarët amerikanë për zbatimin e marrëveshjes së 4 shtatorit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:01 0:00

Zëvendës ndihmësi kryesor i Sekretarit për Energji të Shteteve të Bashkuara, Matthew Zais dhe drejtori i zyrës për Ballkanin të Korporatës Ndërkombëtare të Shteteve të Bashkuara për Zhvillim Financiar John Jovanoviç vizituan për dy ditë me radhë Kosovën.

XS
SM
MD
LG