Lidhje

Reklamat elektorale në televizione dhe rrjete sociale


Reklamat elektorale në televizione dhe rrjete sociale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Reklamat e fushatës së zgjedhjeve presidenciale në Shtetet e Bashkuara në televizione dhe rrjetet sociale vënë në shënjestër votuesit përmes mesazheve të krijuara posaçërisht për platformat e ndryshme.

XS
SM
MD
LG