Lidhje

Parlamenti i Kosovës diskuton marrëveshjet e Uashingtonit


Parlamenti i Kosovës diskuton marrëveshjet e Uashingtonit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në Kosovë, parlamenti po diskuton për disa nga çështjet e përfshira në dakordimin e arritur në Shtëpinë e Bardhë ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për normalizimin ekonomik si dhe çështjen e asociacionit të komunave me shumicë serbe

XS
SM
MD
LG