Lidhje

Studiuesit e ekonomisë mbi projekt-buxhetin e ri


Studiuesit e ekonomisë mbi projekt-buxhetin e ri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Në Tiranë, qeveria dorëzoi në parlament projekt-buxhetin e vitit të ardhshëm, i cili ka objektiva ambicioze në rimëkëmbjen ekonomike pas tërmetit dhe pandemisë. Por ekspertë të pavarur të ekonomisë pohuan se ky është një projekt-buxhet propagandistik dhe me objektiva jorealiste.

XS
SM
MD
LG