Lidhje

Debati i dytë presidencial, beteja për votuesit e pavendosur


Debati i dytë presidencial, beteja për votuesit e pavendosur
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Presidenti republikan Donald Trump dhe rivali i tij demokrat Joe Biden përballen në debatin e dytë të enjten, 12 ditë para zgjedhjeve të 3 nëntorit.

XS
SM
MD
LG