Lidhje

Arian Zeka: Ja si do të zbatohet marrëveshja e Uashingtonit


Arian Zeka: Ja si do të zbatohet marrëveshja e Uashingtonit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:35 0:00

Pas nënshkrimit të marrëveshjes së 4 shtatorit në Uashington për normalizimin e marrëdhënieve ekonomike mes Kosovës dhe Serbisë, zbatimi konkret i saj mbetet sfida kryesore mes dy vendeve.

XS
SM
MD
LG