Lidhje

Maqedonia e Veriut dhe Kosova synojnë thellimin e bashkëpunimit


Maqedonia e Veriut dhe Kosova synojnë thellimin e bashkëpunimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:15 0:00

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti zhvilloi vizitën e tij të parë zyrtare në Shkup. Ai bisedoi me homologun e tij Zoran Zaev mbi nevojën e lidhjeve infrastrukturore dhe thellimin e bashkëpunimit ekonomik mes dy vendeve.

XS
SM
MD
LG