Lidhje

Trump, Biden përballen në debatin e dytë dhe të fundit presidencial


Trump, Biden përballen në debatin e dytë dhe të fundit presidencial
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Për 90 minuta, dy kandidatët shkëmbyen akuza. Ata sulmuan njeri-tjetrin për qëndrimet ndaj masave kundër pandemisë. Ata u pë​rplasë​n lidhur me kujdesin shë​ndetë​sor, ekonominë​, krimin, marrëdhëniet racore dhe ndryshimet klimatike.

XS
SM
MD
LG