Lidhje

SHBA, kandidatët mbështeten tek të tretët për fushatë


SHBA, kandidatët mbështeten tek të tretët për fushatë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Pak ditë para zgjedhjeve të 3 nëntorit, Presidenti Donald Trump dhe kandidati i Partisë Demokrate Joe Biden po u bëjnë thirrjet e fundit votuesve, duke dërguar në fushatë përfaqësues të profilit të lartë, si ish-Presidenti Barack Obama apo fëmijët e familjes Trump.

XS
SM
MD
LG