Lidhje

Bruksel, diskutime mbi pretendimet pronësore e financiare ndërmjet Kosovës e Serbisë


Bruksel, diskutime mbi pretendimet pronësore e financiare ndërmjet Kosovës e Serbisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Përfaqësuesit e Kosovës dhe Serbisë zhvilluan sot takimin e radhës në Bruksel ku u diskutua për zgjidhjen e mundshme të pretendimeve financiare dhe çështjeve të pronës mes dy vendeve.

XS
SM
MD
LG