Lidhje

Bruksel, Kosova e Serbia diskutojnë mbi pretendimet pronësore e financiare


Bruksel, diskutime mbi pretendimet pronësore e financiare ndërmjet Kosovës e Serbisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Përfaqësuesit e Kosovës dhe Serbisë zhvilluan sot (e enjte) takimin e radhës në Bruksel ku u diskutua për zgjidhjen e mundshme të pretendimeve financiare dhe e çështjeve të pronës midis dy vendeve.

Përkundër kësaj “ende nuk ka përafrim të ndjeshëm të qëndrimeve”, thuhet në një njoftim për media të qeverisë.

XS
SM
MD
LG