Lidhje

Tiranë, shoqëria civile dorëzoi një projektligj për referendumet


Tiranë, shoqëria civile dorëzoi një projektligj për referendumet
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Mungesa e këtij ligji të tillë për 20 vjet, thanë ata, u ka mohuar qytetarëve shqiptarë një nga të drejtat themelore për t’u shprehur me referendum për çështje me rëndësi kombëtare dhe rajonale.

XS
SM
MD
LG