Lidhje

Intensifikohet fushata presidenciale në prag të votimeve


Intensifikohet fushata presidenciale në prag të votimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Dy ditë para zgjedhjeve, Presidenti Trump dhe ish-Nënpresidenti Joe Biden janë përqendruar tek shtetet fushëbetejë, të nevojshme për fituar garën presidenciale.

XS
SM
MD
LG