Lidhje

Promovimi i natyrës përmes fotografisë


Promovimi i natyrës përmes fotografisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Në Shqipëri natyra me bukuritë dhe problematikat e saj po tërheq gjithnjë e më shumë interesimin e artistëve. Pas një qendrimi prej 20 vitesh në Amerikë, Valbona Quku Lisha është kthyer në Shqipëri për të promovuar natyrën përmes fotografive.

XS
SM
MD
LG