Lidhje

SHBA, e gjithë vemendja te zgjedhjet


SHBA, e gjithë vemendja te zgjedhjet
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Shtetet e Bashkuara, e gjithë vemendja këtë javë është e përqendruar te zgjedhjet: sa njerëz do të dalin për të votuar, sa shpejt do të dihen rezultatet dhe, më në fund, kush do të jetë presidenti i ardhshëm i vendit.

XS
SM
MD
LG