Lidhje

Hispaniko-amerikanët, një votë e rëndësishmne në zgjedhjet në SHBA


Hispaniko-amerikanët, një votë e rëndësishmne në zgjedhjet në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Një anketë e zhvilluar ditët e fundit nga rrjeti NBC dhe gazeta Wall Street Journal tregon se ish-nënpresidenti Joe Biden kryeson në garën me Presidentin Trump me diferencë të ndjeshme ndër votuesit latino-amerikanë.

XS
SM
MD
LG