Lidhje

Ekspertët amerikanë: Zhvillimet e fundit në Kosovë, nuk ndryshojnë historinë e konfliktit


Ekspertët amerikanë: Zhvillimet e fundit në Kosovë, nuk ndryshojnë historinë e konfliktit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:53 0:00

Profesorët David Phillips dhe Paul Williams flasin pas dërgimit të Presidentit Thaçi në Hagë

XS
SM
MD
LG