Lidhje

Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara


Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:50 0:00

Detaje rreth ekipit të tranzicionit të Presidentit të zgjedhur Joe Biden, përgatitjet e tij për të qeverisur si dhe paditë ligjore të Presidenti Trump mbi çështjen e votave të hedhura me postë në disa shtete.

XS
SM
MD
LG