Lidhje

Izraeli dhe politikat e Presidentit të zgjedhur Joe Biden


Izraeli dhe politikat e Presidentit të zgjedhur Joe Biden
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Ndërsa tre të katërtat e komunitetit hebre në Amerikë votoi për demokratin Biden, sondazhet treguan se tre të katërtat e hebrenjve izraelitë dëshironin fitoren e Presidentit Trump.

XS
SM
MD
LG