Lidhje

Bashkimi Evropian përgëzon Joe Biden-in


Bashkimi Evropian përgëzon Joe Biden-in
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Shefi i politikës së Jashtme, Josep Borrell, përgëzoi për fitoren historike, siç e quajti ai, të dyshes Biden-Harris. Ai shprehu optimizëm për të ardhmen e marrëdhënies SHBA – BE dhe për një tranzicion pushteti pa probleme në Shtetet e Bashkuara

XS
SM
MD
LG