Lidhje

OBSH-ja dhe Shqipëria, marrëveshje bashkëpunimi për emergjencat


OBSH-ja dhe Shqipëria, marrëveshje bashkëpunimi për emergjencat
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Shqipëria dhe Organizata Botërore e Shëndetësisë nënshkruan sot në Tiranë një marrëveshje bashkëpunimi për emergjencat dhe kujdesin shëndetësor. Drejtori i OBSH-së për Europën po viziton Shqipërinë, si pjesë e përpjekjeve për të fuqizuar reagimin e koordinuar rajonal ndaj COVID-19 gjatë pandemisë

XS
SM
MD
LG