Lidhje

Evropa kërkon masa më të rrepta të kontrollit në kufijtë e saj


Evropa kërkon masa më të rrepta të kontrollit në kufijtë e saj
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Pas sulmeve të fundit terroriste në Evropë, Franca dhe Gjermania po bëjnë thirrje për siguri shumë më të rreptë në kufijtë e tyre të jashtëm. Ekspertët thonë megjithatë, se vetëm masa të tilla nuk kanë gjasa ta zgjidhin problemin.

XS
SM
MD
LG