Lidhje

Program i ri tre dimensional për parashikimin e motit


Program i ri tre dimensional për parashikimin e motit
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Ndërsa rastet e motit ekstrem po bëhen gjithnjë e më të shpeshta dhe më intensive në mbarë Shtetet e Bashkura dhe në botë, shkencëtarët po përpiqen të krijojnë programe për parashikime më të sakta të motit.

XS
SM
MD
LG